wtorek, 29 październik 2013 15:36

Promocja książki KS. DR LESZKA JAŻDŻEWSKIEGO.

Napisał
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

29 października 2013 r. w Zespole Kształcenia w Łubianie miało miejsce  niezwykłe wydarzenie związane z promocją najnowszej książki ks. dr Leszka Jażdżewskiego  pt. „Ksiądz biskup Konstantyn Dominik. Życie i pamięć o nim na Kaszubach i Pomorzu". 

Autor przedstawił życie Sługi Bożego ks. biskupa Konstantyna Dominika od najmłodszych lat aż do śmierci. Osoba ks. biskupa jest stale obecna w pamięci ludu kaszubskiego. Ks. Leszek zaprezentował „złote myśli” biskupa Dominika. Nadmienić należy, że spotkanie było poprzedzone mszą świętą, podczas której modliliśmy się o rychłą beatyfikację Sługi Bożego biskupa Konstantyna Dominika.  Wieczór autorski cieszył się wielkim zainteresowaniem wśród mieszkańców Łubiany oraz przybyłych gości z innych oddziałów zrzeszenia. Spotkanie mogło się odbyć dzięki zaangażowaniu dyrekcji Zespołu Kształcenia w Łubianie, Bibliotece Publicznej Gminy Kościerzyna w Wąglikowicach, Oddziałowi Zrzeszenia Kaszubsko-Pomorskiego w Łubianie oraz sołectwa i parafii łubiańskiej oraz firmy transportowej Pranczk z Kornego.

Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - http://forum.solectwolubiana.pl/images/2013_10/promocja_ksiazki/

tekst oraz fotografie nadesłane przez Piotra Kwidzińskiego

Czytany 2174 razy Ostatnio zmieniany wtorek, 29 październik 2013 19:17
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież

Facebook

 

Łubiana w Internecie