środa, 11 październik 2017 06:52

Zalecenie "pokontrolne" wykonane.

Napisał
Oceń ten artykuł
(7 głosów)

Wicestarosta kościerski, Pan Henryk Ossowski, który był przewodniczącym wizytującej u nas komisji konkursowej "Piękna Wieś Pomorska 2017", zwrócił szczególną uwagę na jedną rzecz. Będąc u mnie przed domem powiedział: "Czegoś tu brakuje. Jako jedyni w powiecie, a pewnie i dalej, macie przecież swój herb. Dlaczego nie został umieszczony na domu jego pomysłodawcy?

Chodziło o to, że pod tablicą sołtysa powinien zawisnąć/być nasz herb. Oczywiście zadeklarowałem, że zajmę się tym i do przyszłego roku, na kolejna wizytację będzie gotowe. Stało się to jednak szybciej. 

Od dnia 10 października na moim domu - domu sołtysa, w miejscu wskazanym przez Wicestarostę zawiesiłem herb Łubiany. 

Dla przypomnienia o naszym herbie można poczytać TU, gdzie w skrócie przedstawiłem historię jego powstania a Felicja Baska-Borzyszkowska opisała jego treść. 

Marcin Żurek

Wyświetlony 680 razy Ostatnio zmieniany środa, 11 październik 2017 09:56
Komentarze   
Dodaj komentarz
REGULAMIN:
1. Dodając komentarz akceptujesz regulamin portalu,
2. Stosujemy zasady poprawnej polszczyzny.
3. Nie piszemy całych zdań wielkimi literami.
4. Nie używamy wulgaryzmów.
5. Nie obrażamy nikogo.
6. Wszelkie komentarze i opinie użytkowników zamieszczone na stronach portalu solectwolubiana.pl stanowią własność ich autorów. Właściciel portalu nie ponosi odpowiedzialności za te komentarze i opinie, a także nie może być z nimi utożsamiany.
7. Nie przestrzeganie regulaminu karane będzie banem.
Kod antyspamowy Odśwież