Sołtys

Sołtys

środa, 17 kwiecień 2013 00:00

Lampy.

Dziś jeden z mieszkańców zgłosił niedziałającą lampę uliczną. Mam prośbę do Państwa abyście dali znać telefonicznie lub najlepiej poprzez email jeśli w Waszej okolicy jest lampa, która nie świeci. Po niedzieli poproszę Dyrektora Malka o naprawę wszystkich niedziałających lamp. Szkoda wzywać serwis do każdej lampy z osobna a tak naprawią za jednym wyjazdem wszystkie.

Marcin Żurek

wtorek, 16 kwiecień 2013 00:00

Wywóz piachu.

Szanowni mieszkańcy. Uzgodniłem dziś z Dyrektorem Zakładu Komunalnego, że jeszcze w tym tygodniu wywiozą zalegający po zimie piach z ulic i chodników. Ogromna prośba do wszystkich, przed których domem jest chodnik aby zmieść piach z chodników na ulicę i jak ktoś będzie mógł zgarnąć go na jedną "kupkę".

poniedziałek, 15 kwiecień 2013 00:00

Oddaj głos na Andrzeja.

WYSTARTOWAŁ WIELKI PLEBISCYT!

Zagłosuj na najlepszych strażaków Pomorza.

W każdej chwili możesz tu wejść i oddać głos na Andrzeja Błaszkowskiego. Tu natomiast sprawdzisz wyniki.

sobota, 13 kwiecień 2013 00:00

Naprawa dróg gruntowych.

Podczas zebrania Pan Zbigniew Malek - dyrektor Zakładu Komunalnego obiecał, że jak tylko przyjdzie wiosna to zostaną naprawione wszystkie drogi gruntowe. Na zebraniu Wójt z uśmiechem na twarzy zaproponował przesunięcie środków z chodników na remont dróg. Ostatecznie mieszkańcy zdecydowali o podziale kwoty 80,000 zł przeznaczonej na chodniki na 2 równe części. Jedna na chodniki...

piątek, 12 kwiecień 2013 00:00

Gminne spotkanie z motocyklem

Gminne spotkanie z motocyklem.

piątek, 12 kwiecień 2013 00:00

Szkolenia organizowane przez LGD STOLEM

Szkolenia dot. ogłoszonych konkursów na działania „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej” oraz tzw. „Małe projekty”

czwartek, 11 kwiecień 2013 00:00

Z kaszëbsczim w szkòle

Dziś 11 kwietnia o godzinie 16.00 w Zespole Kształcenia w Łubianie odbył się "Kaszëbsczi wieczór" z udziałem uczniów naszej szkoły, które uczą się języka kaszubskiego. Gośćmi specjalnymi byli:

Pan Benedykt Karczewski - znany kaszubski działacz i poeta...

czwartek, 11 kwiecień 2013 00:00

PEDIATRA w Łubianie!!

Wiadomość z ostatniej chwili. Od dziś pierwszy raz w historii naszej przychodni przyjmuje pediatra. Pan Doktor jest zdziwiony, że nie ma pacjentów. My, w przeciwieństwie do  Prezesa Słomińskiego skorzystamy z tego, co się dla nas robi.

środa, 10 kwiecień 2013 00:00

Protokół z Zebrania Wiejskiego

Szanowni Mieszkańcy.

Zgodnie z obietnicą zamieszczam na naszej stronie protokół z zebrania. Dzięki szczegółowym zapisom protokolantki Pani Zdzisławy Białek udało się odtworzyć przebieg naszego zebrania. Jeśli zauważą Państwo, że coś co jest w nim zwarte nie jest prawdą lub zostało coś ważnego pominięte to bardzo proszę o informację.

poniedziałek, 08 kwiecień 2013 00:00

Po zebraniu...

Szanowni Mieszkańcy.

Dziękuję wszystkim za tak liczne przybycie na Zebranie Wiejskie. Jestem pod wrażeniem tak wysokiej frekwencji. Dziękuję za zgłaszane na zebraniu problemy, którymi już od jutra zacznę się zajmować. Na bieżąco będę Państwa informował o tym, co już udało się załatwić i o terminach załatwienia innych Państwa spraw. Szanowni Pastwo to ja jestem dla Was a nie Wy dla mnie. Oczywiście wszyscy jesteście mi potrzebni i liczę na owocną współpracę z Wami. Proszę zgłaszać wszelkie, nawet te wydające się błahymi problemy. Podziękować należy również Pani Prezes Krystynie Wawrzyniak za uczestnictwo w zebraniu a w szczególności za poinformowanie nas u samego źródła co dalej z naszą PRZYCHODNIĄ.

Strona 162 z 162

Facebook

Łubiana w Internecie