poniedziałek, 24 czerwiec 2013 20:09

Ankieta

Napisał

Szanowni Państwo. Kamil przygotował nową ankietę. Dotyczy ona wyrażenia przez Was swojej opinii o potrzebie spotkania z przedstawicielami Związku Gmin Wierzyca na temat nowego systemu gospodarowania odpadami. Cały czas przychodzicie Państwo z różnymi pytaniami, na które ja nie odpowiem publicznie i nie wezmę na siebie za to odpowiedzialności. 

poniedziałek, 24 czerwiec 2013 06:28

Noc Sobótkowa

Napisał

W niedzielę 23 czerwca w Łubianie odbyła się III Noc Sobótkowa. Jeśli tylko organizatorzy dostarczą mi jakieś materiały z jej przebiegu to zostaną one opublikowane na naszej stronie. Organizatorami tegorocznej imprezy byli...

poniedziałek, 24 czerwiec 2013 00:00

Ustawa śmieciowa a... uprzejmie donoszę.

Napisał

Jeszcze nie weszła w życie ustawa śmieciowa a już funkcjonuje "UPRZEJMIE DONOSZĘ". Ustawa ma na celu uporządkować nasze śmieci i w większości przypadków ona się sprawdzi. Niestety ustawa jak ustawa nie jest doskonała....

poniedziałek, 24 czerwiec 2013 00:00

III Noc Świętojańska w Łubianie na sportowo

Napisał

23 czerwca br. Wdzydzka Inicjatywa Rozwoju Turystyki , Zrzeszenie Kaszubsko-Pomorskie oddział w Łubianie , Rada Sołecka w Łubianie wspólnie z OSP Łubiana oraz XXIII Drużyną Harcerską  ZHP im. „Remusowa Kara” zorganizowała po raz trzeci Kaszubską Noc Sobótkową w Łubianie.

niedziela, 23 czerwiec 2013 16:54

Drużyna "Emerytów" z Łubiany znów najlepsza

Napisał

W sobotę 22 czerwca w Pucku odbył się IX Regionalny Turniej Osób Niepełnosprawnych Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów. W turnieju brało udział kilkanaście zespołów. Podobnie jak w roku ubiegłym najlepszą drużyną byli zawodnicy z naszego Koła Emerytów z Łubiany, którzy zajęli I miejsce....

piątek, 21 czerwiec 2013 00:00

Śmieci po nowemu i inne sprawy.

Napisał

Termin składania deklaracji upłynął 20 czerwca 2013. Deklaracje mieszkańcy przynosili do samego wieczora. Ostatnia deklaracja wpłynęła do mnie ok. godziny 22.30. Wszystkie Państwa dokumenty przekazałem do Urzędu Gminy. Mam też już potwierdzoną pierwszą listę...

piątek, 21 czerwiec 2013 00:00

Relacja z Festynu Rodzinnego.

Napisał

W minioną niedzielę 16 czerwca 2013 r. przy Zespole Kształcenia w Łubianie już po raz 14 odbył się w Festyn Rodzinny. Impreza rozpoczęła się o godzinie 16.00 Na dzieci i ich rodziców czekało mnóstwo atrakcji. Były dmuchańce, rodeo, bungee, trampolina, jazda na koniu i na kucyku, mini hokej oraz pokazy strażackie. Rozegrano wiele konkursów takich jak bieg po zdrowie czy koszykówka rodzice kontra nauczyciele. Wygrali oczywiście lepsi...

Strona 225 z 240

Facebook

Łubiana w Internecie